Kariyer

İnsan Kaynakları Politikası

 

USHAŞ olarak, yenilikçi, sektör dinamiklerini takip eden, çalışanlarına değer katan ve kendi yöneticilerini yetiştirmeyi hedefleyen bir kuruluşuz. Şirketimiz; çalışanlarının kendilerini yenilemelerine önem veren, gelişimin sürekliliğine inanan dinamik bir yapıdadır.

  

USHAŞ, personel seçimindeki titizliği sayesinde oluşan pozisyonlar için yetkin kişi istihdamı sağlayarak, şirketin büyüyen yapısına uygun, yetenekli kadrosunu oluşturmaktadır. Adaylarımızda teknik bilgi ve eğitimin yanı sıra; şirket değerlerimizle uyumluluk, takım çalışmasına yatkınlık, yoğun iş temposunda yaratıcı çözümler sunmak, planlama yapabilmek, sonuç ve çözüm odaklı olmak aradığımız ortak özelliklerdir. İşe alım sürecinde doğru ve etkin iş gücü ihtiyaçları belirlenerek pozisyon açılmaktadır. Adaylarda potansiyeli açığa çıkartmak ve gelişim fırsatları ile kariyer planlamanızı desteklemek önceliğimizdir.

 

USHAŞ, işe alım süreci Kariyer.net ve LinkedIn üzerinden yayınlanan ilanlar ile yapılmaktadır. Tüm başvurular gizlilik ilkesine dayalıdır. İşe alım sürecinde değerlendirmeler fırsat eşitliği göz önünde bulundurularak, yetkinlik bazlı mülakatlar ile gerçekleştirilmektedir.

 

Buraya tıklayarak Kariyer.net üzerinden açık pozisyonlarımıza başvurabilirsiniz.