TOBB Türkiye Uluslararası Sağlık Turizmi Meclis Toplantısı, “HealthTürkiye” Gündemi ile Gerçekleştirildi

Haberi Paylaş
24/11/2022

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Uluslararası Sağlık Turizmi Meclis toplantısı, ülkemizi uluslararası sağlık hizmetleri alanında zirveye taşıyan “HealthTürkiye” markasının tanıtılması ve bilgilendirilmesi gündemi ile gerçekleştirildi.

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Özgener’in ev sahipliğinde, USHAŞ Genel Müdürü Murat Mercan, Meclis Başkanı Dr. Özgür ÖZTAN, Başkan Yardımcısı Dr. Genco Çetinkanat ve Meclis Üyelerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda Sayın Mercan “HealthTürkiye” bileşenleri hakkında detaylı bilgiler aktardı. Toplantıda ayrıca; ülkemizi uluslararası sağlık hizmetleri alanında zirveye taşıyacak olan “HealthTürkiye” çatı markası başta olmak üzere “HealthTürkiye” web portalı dahil tüm bileşenleri içeren detaylı bir sunum gerçekleştirilmiştir.

Toplantı sonunda tüm meclis üyeleri, “HealthTürkiye”nin ülkemiz için büyük önem taşıdığını vurgulayarak bu proje ile ülkemizdeki uluslararası sağlık hizmetlerini tüm dünyaya kapılarını açmasında vesile olacağını belirterek USHAŞ’a teşekkür ve tebriklerini iletti.