MÜSİAD Ankara Başkanı Hasan Fehmi Yılmaz ve Yönetim Kurulu Heyeti USHAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mücahit Sarıtaş’ı Ziyaret Etti

Haberi Paylaş
26/04/2022

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Fehmi Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Bulut, Yönetim Kurulu üyesi ve Sağlık Sektör Kurul Başkanı Mustafa Daşçı, USHAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mücahit Sarıtaş’ı makamında ziyaret etti. 

Ziyarette sağlık ve medikal sektörleri ile ilgili görüş alışverişi yapıldı. Sarıtaş,  medikal sektörün ve yerli ürünlerin hem yurt içinde ticarileştirilebilmesi hem de yurt dışında girilemeyen pazarlarda yer alması için USHAŞ’ın önemli bir aktör olacağını dile getirdi ve USHAŞ’ın her türlü işbirliğine açık olduğunu, sektöre ve STK’lara bu kapsamda destek vereceğini ifade etti.

USHAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Sarıtaş’a plaket takdim eden MÜSİAD Başkanı Yılmaz, önümüzdeki süreçte MÜSİAD Ankara’nın Sağlık ve medikal sektöründe daha fazla aksiyon alacağını ifade ederek, USHAŞ’la daha fazla işbirliği yapmak istediklerini söyledi.