Telif Hakkı Hk.

Haberi Paylaş
06/12/2021

YASAL UYARI

Şirketimiz USHAŞ Uluslararası Sağlık Hizmetleri A.Ş. 663 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname’nin Ek-2 nci maddesi doğrultusunda uluslararası sağlık hizmetleri alanında ülkemizde sunulan hizmetlerin tanıtımını yapmak, kamu ve özel sektörün sağlık turizmine yönelik faaliyetlerini desteklemek ve koordine etmek, uluslararası sağlık hizmetlerine ilişkin politika ve stratejiler ile hizmet sunum standartları ve akreditasyon kriterleri konusunda Sağlık Bakanlığı’na önerilerde bulunmak konularında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yukarıda anılan faaliyet konuları ile ilgili olarak USHAŞ Uluslararası Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi’nin (USHAŞ)  www.www.ushas.com.tr ve www.turkishmedicalcity.com web sitelerinde yer alan her türlü içerik, görsel ve uygulamaların, bilgi, yorum, görüntü, fotoğraf, ses kaydı, video, görüş benzeri dokümanların USHAŞ’ın yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen kopyalanması, yayınlanması, dağıtılması, değiştirilmesi, saklanması, ticari bir amaçla kullanılması ve/veya kullandırılması, haber içeriklerine aktarılması ya da sunum ve benzeri kaynaklarda yazılı izin almaksızın kullanılması kesinlikle yasaktır.

USHAŞ, web sitelerinde yer alan bilgi ve dokümanların güncel ve gerçek durumu en iyi şekilde yansıtması için her türlü özeni göstermektedir. Bununla birlikte, site içeriklerinde yer alması muhtemel imla hataları, imla eksikliği, güncellemelerdeki gecikmeler, muhtemel yanlışlıklar ya da herhangi bir nedenden dolayı oluşabilecek zarar ve ziyan nedeniyle sorumlu olmayacaktır.

Bu web sitelerinde bulunan bilgileri değiştirmek, güncellemek, çıkarmak veya düzenlemek gibi iş ve işlemlerin yapılması konusunda USHAŞ münhasıran yetkilidir. Yukarıda belirtilen web sitelerindeki bilgilerin güncellemesi sırasında sitede olabilecek muhtemel yanlışlık, eksiklik ya da değişiklikten dolayı USHAŞ sorumlu tutulamaz.

Web sitelerini ziyaret eden ziyaretçiler, her türlü karar ve sorumluluk kendilerine ait olmak üzere web sitesine ve içeriğine ulaşmayı kabul etmiş sayılmaktadır. Web sitelerinde yer alan içerik ve uygulamalar nedeniyle hiçbir kişi ve/veya kuruluşa karşı taahhütte bulunulmamaktadır.

USHAŞ, ziyaretçilerinin başka web sitelerine erişimini sağlayabilir. Ancak bu web sitelerinden erişilebilecek herhangi bir bilgiye dair bunların doğruluğu ve eksiksizliği de dahil olmak üzere hiçbir güvence ya da gizlilik ve güvenlik politikaları ilgili taahhüt sunmamaktadır. Bu kapsamda başka sitelerin içeriklerinden ve yapılacak bağlantılar nedeniyle oluşabilecek zararlardan USHAŞ sorumlu olmayacaktır.

Kişisel Verilerin Korunması ile ilgili olarak sitelerimizde yer alan Aydınlatma metni  ve Çerez Politikası ’nın incelenmesi sorumluluğu ziyaretçiye aittir.

Web sitelerimiz ile ilgili şikâyet, öneri, bilgi içerikli taleplerinizi [email protected] mail adresine iletebilirsiniz.