TIBBİ CİHAZLAR

02/06/2021

Biyovent – Türkiye’nin İlk Yoğun Bakım Tipi Mekanik Ventilatör Cihazı Satışı

 

Biyovent Mekanik Ventilatör Cihazı;
TR Katalog için tıklayınız

ENG Katalog için tıklayınız

 

Tümüyle yerli imkanlarla tasarlanan ve geliştirilen, pediatrik, yetişkin kadın ve erkek tüm hastalarla uyumlu, entegre nebülizör sistemine sahip mekanik ventilatör cihazının ticarileştirilmesi hakları süresiz biçimde münhasıran USHAŞ’a devredilmiştir.

 

 

BiO2 Flow Yüksek Akış Oksijen Terapisi Cihazı (Biosys – Arçelik)

Biosys, 2012 yılından bu yana alanında uzman mühendislerin AR-GE birikimi ve saha deneyimi yüksek doktorların bir araya gelmesiyle yenilikçi medikal teknolojiler üretiyor, sektörün ihtiyaçlarını tespit ederek yeni nesil çözümler yaratıyor. Sağlık hizmetlerinin Dünya çapında iyileştirilmesi ve daha çok kişinin bu hizmetlere ulaşabilmesi için sürekli çalışıyor.

Daha önce, Yoğun Bakım Tipi Mekanik Ventilasyon Cihazı Biyovent ile global çapta ses getiren ve solunum zorluğu çeken hastalar için hayati bir çözüme imza atmış olan Biosys ve Arçelik, şimdi de yüksek akımlı oksijen tedavisi sağlayan BiO2 Flow ile Dünya’ya nefes olmaya devam ediyor. Doktorların ve sağlık çalışanlarının saha deneyimlerine dayanılarak, detaylı bir ön araştırma ve tasarım süreci sonrasında geliştirilen BiO2 Flow, HFO cihazları için bir devrim niteliği taşıyor.

Yoğun bakım solunum cihazı tasarımında olduğu gibi; yüksek bilgi, donanım ve tecrübeye sahip Arçelik ve Biosys Ar-Ge mühendislerinin, ortak çalışmaları sayesinde BiO2 Flow cihazının tasarımı ve kalitesi ön plana çıkmaktadır. BiO2 Flow ileri düzey üretim teknolojilerine sahip Arçelik tesislerinde üretilmektedir

 

TR Katalog için Tıklayınız

ENG Katalog için Tıklayınız

 

 

BiO2 Flow’un sağladığı yüksek akımlı oksijen terapisi, hastaların entübe edilmesi olasılığını azaltır. Ayrıca hastanın yoğun bakıma ihtiyaç duyulmadan tedavi edilebilmesine imkan sağlar. Uzun AR-GE süreçleri sonrasında ve sağlık sektörünün ihtiyaçları analiz edilerek geliştirilen ürün sayesinde, istenilen düzeyde oksijen tedavisi hastaya uygulanabilir.

 

 

 


Daha Detaylı Bilgi için Lütfen Bize Ulaşınız

 

 

İletişim Bilgileri

İsmail KÜÇÜKER

İlaç ve Tıbbi Cihaz Operasyonları Sorumlusu –  Biyomedikal Mühendisi

Pharmaceuticals and Medical Devices Operations Supervisor – Biomedical Engineer

[email protected] / [email protected]

0 539 975 62 63

 

Ahmet Saygın ÖZEN

Tıbbi Sarf Malzeme Operasyonları Sorumlusu

Medical Supply Operations Supervisor

[email protected]

0 552 034 26 78