HealthTürkiye, HIMSS+ Eurasia Sağlık Teknolojileri Konferansı ve Fuarı’na Katılım Sağladı.

Haberi Paylaş
28/11/2023

HealthTürkiye, HIMSS + Eurasia Sağlık Teknolojileri Konferansı ve Fuarı’na Katılım Sağladı


22-23 Kasım 2023 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen “HIMSS + Eurasia Sağlık Teknolojileri Konferansı ve Fuarı,” T.C. Sağlık Bakanlığı’nın destek ve himayesiyle gerçekleşti.

 

Etkinlik, son 10 yıldır olduğu gibi 2023 Kasım ayında da 50’den fazla bölge ülkesinden binlerce sağlık profesyonelini İstanbul’da bir araya getirerek sektördeki son gelişmeleri tartışma ve paylaşma fırsatı sundu.

 

HealthTürkiye olarak yer aldığımız fuarda standımıza T.C. Sağlık Bakan Yardımcısı Dr. Şuayip BİRİNCİ ile T.C. Sağlık Bakan Yardımcısı Huzeyfe YILMAZ ziyarette bulundu.

 

HIMSS + Eurasia Sağlık Teknolojileri Konferansı ve Fuarı’nda, dijital hastane konseptleri, e-sağlık uygulamaları, sağlıkta akıllı sistemler ve teknolojiler, inovasyona dayalı yeni teknolojiler, yapay zeka destekli çözümler ve ileri uygulamalar gibi birçok önemli konu ve ürün sergilendi. Sağlık profesyonelleri, sektör liderleri ve teknoloji şirketleri arasında gerçekleşen paneller ve oturumlar, katılımcılara sektördeki en güncel bilgileri edinme ve deneyim paylaşımı yapma imkanı sağladı.